Gada pēdējā spēlē HS „RĪGA” piedzīvo zaudējumu pret HK „Prizma”

19.12.2017
Otrdien, 19. decembrī „Optibet Hokeja līgas” spēlē HS „RĪGA” viesos ar rezultātu 2:5 (1:1, 0:1. 0:3) piekāpās HK „Prizma” vienībai, tādējādi ciešot pirmo zaudējumu savstarpējās spēlēs. Pēc desmit dienu pārtraukuma otrdien atsākās cīņas „Optibet Hokeja līgā”. HS „RĪGA” viesos sacentās ar turnīra tabulā pēdējā vietā esošo HK „Prizma”. Iepriekšējās četrās savstarpējās spēlēs, Igora Smirnova komanda svinēja četras uzvaras no tām divas papildlaikā. Spēles otrajā minūtē pēc mūsu komandas kļūdas uzbrukuma zonā, vārtus mājiniekiem guva Pjotrs Šlikovs, izvirzot „Prizmu” vadībā. Perioda izskaņā Toms Opelts ar spēcīgu metienu no zonas vidus panāca, 1:1. Otrā perioda vidū rīdzinieku pirmo vārtu autors Toms Opelts neatļauti kavēja Kristapu Riekstiņu, par ko mača arbitrs nozīmēja soda metienu. Mājinieku uzbrucējs metienu realizēja un otro reizi spēlē izvirzīja savu komandu vadībā, 1:2. Trīs minūtes līdz trešdaļas beigām identisku sodu saņēma „Prizma”, taču Mikus Mintautišķis soda metienu nerealizēja, un uz otro pārtraukumu mājinieki aizgāja vadībā. Trešajā periodā labs uzbrukums izdevās HS „Rīga” vienībai, un komandas kapteinis Artjoms Pankevičs izlīdzināja rezultātu, 2:2. Perioda vidū HS „RĪGA” nokļuva lielajā skaitliskajā mazākumā, kas tika veiksmīgi izturēts, tomēr  jau spēlējot piecatā Denijs Romanovskis kapitulēja trešo reizi. Nūju vārtu priekšā pielika Pjotrs Šlikovs, 2:3. Igors Smirnovs pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu, kas HS „Rīga” nepalīdzēja un spēles turpinājumā tika ielaisti vēl divi vārti (precīzi bija Beizaks un Freimanis). Līdz ar to HS „RĪGA” ar 2:5 piekāpās HK „Prizma” vienībai, kas bija pirmais komandas zaudējums savstarpējās spēlēs. Par labāko spēlētāju HS „RĪGA” rindās tika atzīts komandas kapteinis Artjoms Pankevičs, HK „Prizma” vienībā – Kristaps Riekstiņš. Nākamo spēli HS „RĪGA” aizvadīs 13. Janvārī savā laukumā pret HK „Kurbads”. HK Prizma – HS RĪGA 5:2 (1:1; 1:0; 2:1) Vārti: 1:50 Šlikovs (Riekstiņš) 1:0, 17:44 Opelts (Trasūns) 1:1, 29:42 Riekstiņš (s.m.) 2:1, 46:38 Pankevičs (Zelts) 2:2, 51:51 Šlikovs (Šaburovs, Seļickis) 3:2, 55:50 Beizaks (Liepa, Krastiņš) 4:2, 57:59 Freimanis (Grīnbergs, Auziņš) 5:2. Soda min.: 30:34 Metieni: 40:27 Vārtsargi: Auziņš – Romanovskis