Sestdien, 7. oktobrī kārtējā „Optibet Hokeja līgas” spēlē HS „RĪGA” uzņēma HK „Zemgale/LLU”. Spēles gaitā rīdzinieki divas reizes izvirzījās vadībā, tomēr izlaida pārsvaru un spēles beigās ar 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) atzina Jelgavas komandas pārākumu.

HS „RĪGA” pirmie izvirzījās vadībā. Pēc komandas kapteiņa Artjoma Pankeviča lieliskās piespēles, vārtus guva Vladislavs Koniševs. Pusotru minūti vēlāk viesu komandas leģionārs Ivans Ribčiks rezultātu līdzsvaroja. Pēc pirmā perioda 1:1.

Otrajā periodā, spēlējot lielajā skaitliskajā vairākumā, rīdzinieki otro reizi spēlē izvirzījās vadībā. Precīzi meta Sergejs Piskunovs. Diemžēl pēc 32 sekundēm viesi mazākumā rezultātu līdzsvaroja. Ivans Ribčiks izskrēja viens pret Rihardu Norvaišu un precīzi meta vārtu augšējā stūrī. Arī otrais periods noslēdzās neizšķirti, 2:2.

Trešās trešdaļas sākumā viesi pirmo reizi spēlē izvirzījās vadībā. Vārtus guva jelgavnieku aizsargs Imants Ļeščovs. Trešdaļas vidū  Kristaps Jākobsons vairākumā panāca 3:3. Pēc minūtes spēle turpinājās četratā pret četriem, bet drīz HS „RĪGA” komanda palika mazākumā un ielaida – Ričards Bernhards saņēma piespēli iemetiena aplī, pietuvojās vārtiem un stipri meta – 3:4.

Līdz spēles beigām atlika septiņas minūtes, bet atspēlēties mājiniekiem neizdevās, nepalīdzēja arī Igora Smirnova pieprasītais 30 sekunžu pārtraukums un vārtsarga maiņa uz sesto laukuma spēlētāju, tādējādi HS „RĪGA” piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas.

Par labāko spēlētāju HS „RĪGA” komandā atzina Sergeju Piskunovu, Jelgavas komandas rindā vārtsargu Rihardu Cimermani.

Nākamo spēli HS „RĪGA” komanda aizvadīs trešdien, 11. oktobrī, kad savā laukumā sacentīsies ar HK „Prizma”.

HS “RĪGA” – HK “Zemgale/LLU” 3:4 (1:1; 1:1; 1:2)
Vārti: 6:29 Koniševs (Pankevičs) 1:0, 8:05 Ribčiks (Rancevs, Aploks) 1:1, 35:53 Piskunovs (Jākobsons, Kamoliņš, vair.) 2:1, 36:25 Ribčiks (Kurnigins, maz.) 2:2, 42:31 Leščovs (Ribčiks) 2:3, 49:59 Jākobsons (Pankevičs, Visockis) 3:3, 53:34 Bernhards (Kurnigins, Rancevs, vair.) 3:4.

6. HK Prizma 7 2

Spēles apskats: #HSRiga savā laukumā ar 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) atzīst HK Zemgale/LLU pārākumu. #Vienakomanda #Optibethokejaliga #hkzemgaleVideo: Sportacentrs.com

Posted by Hokeja Skola Rīga on svētdiena, 2017. gada 8. oktobris

#HSRiga uzbrucēja Aleksandra Visocka intervija pēc Optibet Hokeja Liga spēles pret HK Zemgale/LLU #Vienakomanda #OptibethokejaligaVideo: Sportacentrs.com