Sestdien, 7. oktobrī HS „RĪGA” savā laukumā 3:4 piekāpās HK „Zemgale/LLU” hokejistiem. Pēc spēles HS „RĪGA” galvenais treneris Igors Smirnovs uzsvēra, ka šodien rīdzinieki bija labāki un bija pelnījuši kaut vienu punktu.

„Neskatoties uz zaudējumu, esmu gandarīts par puiši parādīto spēli. Pēc iepriekšējās mača ar Liepāju, paskatījāmies video, izanalizējām kļūdas un izdarījām secinājumus. Kopumā komanda nospēlēja labi un, ja mēs tā turpināsim, tad punkti turnīra tabulā krāsies, līdzīgi kā pirmajā aplī,” sacīja Smirnovs.

Galvenais treneris skaidroja, kāpēc pēc gūtajiem HS „RĪGA” vārtiem, viesiem uzreiz izdevās rezultātu līdzsvarot: „Hokeja likums, ja tu iemet vārtus, tad nākamā maiņa nedrīkst ielaist. Jādara ir viss, lai nosargātu savu vārtu drošību. Gūtie vārti pretiniekiem uzreiz deva priekšrocību. Pēc spēles mēs bijām labāki. Bijām pelnījuši šajā spēlē vismaz vienu punktu. Diemžēl mums arī nepaveicās. Nerealizējām savus momentus, neiemetām vairākumā.”

„Mums puiši iepriekšējās komandās nekad nespēlēja pirmās vijoles. Ir hokejisti, kas šādā līmenī nekad nav spēlējuši. Tagad viņi spēlē pirmajā-otrajā maiņā. Var redzēt, ka viņiem kā līderiem pietrūkts spēļu prakses. Šeit viss ir savādāk,” teica galvenais treneris.

Igors Smirnovs atzīmēja komandas pozitīvo un draudzīgo atmosfēru. „Mūsu komandas raksturs ir vienotībā. Neskatoties uz kļūdām, pieredzējušie spēlētāji palīdz jaunajiem. Notiek komandas darbs gan uz ledus, gan zālē, neviens neatsaka ar padomu.”