Trešdien, 11. oktobrī HS „RĪGA” savā laukumā ar 6:1 izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār HK „Prizma”. Pēc spēles komandas galvenais treneris Igors Smirnovs bija gandarīts par rezultātu un hokejistu sniegumu laukumā.

„Vispirms gribu patiek liels PALDIES puišiem par pirmo tīro uzvaru čempionātā. Ir patīkami, ka šodienas mačā vairāki spēlētāji guva savus pirmos vārtus Latvijas čempionātā augstākā līgā,” gandarīts bija Smirnovs.

Galvenais treneris skaidroja, kāpēc ne viss izdevās spēles sākumā: „Pirmais periods pagāja saraustīts. Pozitīvi bija tas, ka labi nospēlējām iemetienos. Pārtraukumā pārrunājām kļūdas, norādījām, kur jāpieliek un otrais periods no mūsu puses aizritēja diezgan aktīvā un agresīvā spēlē. Labi nospēlējām „Prizmas” vārtu tuvumā un tas deva rezultātu.”

Igors Smirnovs norādīja, ka spēles lūzuma punkts bija Aleksandra Visocka vārti ģērbtuvē (gūti vārti 15 sekundes līdz otrā perioda beigām).

„Trešajā periodā pretinieks mēģināja kaut ko mainīt, bet mūsu aktīvā spēle un fiziskā kondīcija neļāva viņiem izvērsties. Kaut arī bija noraidījumi, kopumā puiši labi pastrādāja un rezultāts ir acīmredzams,” teica HS „RĪGA” galvenais treneris.

Pēdējās spēlēs HS „RĪGA” komandu ir papildinājuši vairāki hokejisti. „Vidējais līmenis aug, tomēr žēl, ka visi puiši sezonai negatavojās kopā vasarā. Tagad ir nepieciešams laiks, lai komanda saspēlētos un veidotos labāka savstarpējā sapratne uz ledus. Lēnām ejam uz priekšu un kaut kas jau sāk iezīmēties,” optimistiski noskaņots bija Smirnovs.