Trešdien, 11. oktobrī HS „RĪGA” kārtējā „Optibet Hokeja līgas” regulārā čempionāta spēlē savā laukumā pārliecinoši ar rezultātu 6:1 (1:1, 2:0, 3:0) apspēlēja HK „Prizma”, tādējādi izcīnot pirmo uzvaru pamatlaikā.

Pirmie spēles rezultātu atklāja mājinieki, kad mača 5.tajā minūtē Tomam Opeltam izdevās pārspēt HK „Prizma” vārtsargu Edgaru Lūsiņu. Pēc pusotras minūtes viesi atbildēja ar Ņikitas Šaburova precīzo raidījumu. Pēc pirmā perioda 1:1.

Otrā perioda vidū no jauna HS „RĪGA” izvirzīja vadībā kapteinis Artjoms Pankevičs. 15 sekundes līdz otrā perioda beigām Aleksandrs Visockis palielināja rezultāta starpību līdz 3:1.

Trešā trešdaļa iesākās ar vairākiem asumiem, vienā no epizodēm dūres izvicināja Linards Kaktabulis ar Andreju Smirnovu. Spēlējot četriem hokejistiem katrā komandā, Igora Smirnova vadītai komandai izdevās vēl divas reizes pārspēt Edgaru Lūsiņu. Precīzi meta Kristaps Jākobsons un Grigorijs Holodkovs. Divas minūtes līdz trešā perioda beigām spēlei punktu pielika HS „RĪGA” aizsargs Mārtiņš Pēteris Barkāns. Pēc šīs uzvaras HS „RĪGA” pietuvojās ceturtajā vietā esošajai HK „Zemgale/LLU”, kas šovakar ar 3:4 atzina HK „Mogo” pārākumu.

HS „RĪGA” Rūdolfs Builis izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm, bet Kristaps Jākobsons, Grigorijs Holodkovs un Artjoms Pankevičs nopelnīja pa 1+1. Par labāko spēlētāju HS „RĪGA” rindās tika atzīts piekto vārtu autors un šīs dienas gaviļnieks Grigorijs Holodkovs.

Nākamo spēli HS „RĪGA” aizvadīs sestdien, 14. oktobrī kad  savā laukumā uzņems HK „Kurbads”.

HS “RĪGA” – HK “Prizma” 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
Vārti: 4:18 Holodkovs (Opelts, Builis) 1:0, 5:56 Šaburovs (Zelts, Bērziņš) 1:1, 27:43 Pankevičs (Mintautiškis, Trasūns) 2:1, 39:45 Visockis (Balakuns) 3:1, 43:31 Jākobsons (Kalnbērziņš, Fursa) 4:1, 45:25 Holodkovs (Jākobsons, Builis) 5:1, 58:06 Barkāns (Pankevičs, Builis) 6:1.

6. HK Prizma 8 0 8 11:35 2

#HSRīga kapteiņa Artjoma Pankeviča pēcspēles komentārs pēc uzvaras (6:1) pār HK Prizma #Vienakomanda #Lauvāsuzvarasspēks #Optibethokejaliga #OHLVideo: Sportacentrs.com

Posted by Hokeja Skola Rīga on trešdiena, 2017. gada 11. oktobris

Spēles apskats:Trešdien, 11. oktobrī #HSRiga savā laukumā pārliecinoši ar 6:1 (1:1, 2:0, 3:0) apspēlēja HK Prizma. Mūsu komandas labā ar 3 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Rūdolfs Builis, bet 1+1 pievienoja Kristaps Jākobsons, Grigorijs Holodkovs un Artjoms Pankevičs. Video: Sportacentrs.com #vienakomanda #Lauvāsuzvarasspēks #Optibethokejaliga