Nosaukti Latvijas U-16 hokeja izlases kandidāti novembrī paredzētajām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas vienaudžiem. Galvenais treneris Ēriks Miļuns kandidātu sarakstā ir iekļāvis 13 hokeja skolas “Rīga” spēlētājus. Kopumā kandidātu sarakstā iekļauti 47 jaunie hokejisti.

Galvenais treneris kandidātu sarakstā ir iekļāvis vārtsargu – Oliveru Bantersonu, sešus aizsargus – Reini Eberliņu, Dmitriju Korolu, Artjomu Kadņikovu, Dānielu Gontaru, Patriku Seili, Vladimiru Zaicevu un sešus uzbrucējus – Gintu Silkalnu, Danielu Docenko-Svirido, Marku Ernestu-Kaniņu, Martinu Kritenu Brālēnu, Aleksi Ostaņkoviču un Mārtiņu Šulcu.

23.oktobrī, otrdien, plkst. 10:30 visiem nosauktajiem kandidātiem “Volvo” ledus hallē paredzēta kopsapulce. Pēc tam spēlētāji tiks dalīti divās grupās, aizvadot ledus un sausos treniņus.

Aplūkojot kandidātus, U-16 valstsvienības treneru korpuss nosauks sastāvu, kas dosies (07.11.-11.11.) izbraukumā, lai aizvadītu trīs spēles ar Norvēģijas vienaudžiem.

Kā ziņo Latvijas Hokeja federācija (LHF), šīs sezonas laikā Latvijas U-16 izlase piedalīsies vairākos starptautiskos turnīros, līdz ar to iespēja apliecināt savus spēkus tiks dota arī daudziem citiem šā vecuma jauniešiem.Decembrī Latvijas U-16 izlase piedalīsies Četru Nāciju turnīrā Francijā, kur bez mājiniekiem un Latvijas startēs arī Dānija, Norvēģija.

LHF informē, ka kandidātu saraksts var vēl tikt labots vai koriģēts.

Latvijas Hokeja federācija