Hokeja skola „Rīga” sadarbībā ar biedrību „Hokeja Attīstībai” no 10. janvāra organizē bērnu zīmējumu konkursu „Mans treneris”. Labāko darbu autori tiks pie vērtīgām balvām.

Ar šo konkursu vēlamies, lai hokeja skolas „Rīga” audzēkņi uzzīmē savu stāstu par to cik liela loma viņu treneriem, kāds ir viņu talants, kuru viņš grib un prot likt lietā. Jo katra trenera lielais un nemainīgais uzdevums ir attaisnot savu audzēkņu cerības, palīdzēt sportā sasniegt maksimāli iespēto, kā arī izveidoties par labu komandas biedru un cilvēku.

Šajā konkursā var piedalīties hokeja skolas „Rīga” audzēkņi, sākot ar pašu jaunāko grupu – no 2012. līdz 2008. gadā dzimušajiem hokejistiem. Svarīgi, lai dalībnieki savu stāstu zīmētu patstāvīgi, bez vecāku palīdzības. Darbi var būt izpildīti jebkurā tehnikā vai stilistiskā veidā (stāsts, dzejolis, pasaka, apraksts). Galvenais ir iekļauties papīra lapas – A4 (zīmējumam) un A4 (stāstam) izmērā. Zīmējuma otrajā pusē obligāti jānorāda darba nosaukums, autora vārds, uzvārds, vecums.

Darbi tiks pieņemti līdz 1. februārim, plkst. 17:00, hokeja skolas „Rīga” administrācijā (ar norādi konkursam Maijai Kulinskai).

Visi iesniegtie zīmējumi tiks publicēti hokeja skolas „Rīga” mājas lapā un soc. tīklu kontos. Darbus izvērtēs pārstāvju veidota komisija, ņemot vērā darba saturu un noformējumu. Trīs labāko darbu autori tiks pie vērtīgām balvām.