Ceturtdien, 8. februārī HS „RĪGA 2001” savā laukumā ar rezultātu 3:2 apspēlēja pērnās sezonas čempionus HK „Venta 2002” hokejistus, tādējādi svinot astoto panākumu pēc kārtas.

„Rīgas” hokejisti spēli iesāka ļoti veiksmīgi, līdz otrās trešdaļas vidum iegūstot divu vārtu pārsvaru. Vispirms 19.tajā minūtē precīzi nospēlēja Patriks Marcinkēvičs, bet 31.jā minūtē savus desmitos vārtus sezonā guva Rūdolfs Polcs.

Taču divarpus minūtes laikā viesi divus vārtus atspēja, precīzi metot Artūram Homjakovam un Edgaram Cgojevam un pārtraukumā ejot, 2:2.

Pēdējā trešdaļā abas komandas centās uzbrukt un gūt vārtus, taču šoreiz veiksmīgāki izrādījās HS „RĪGA 2001” hokejisti. Uzvaras vārtus spēles 56.tajā minūtē guva Dominiks Marcnkēvičs, 3:2.

Nākamo spēli HS „RĪGA 2001” Latvijas 1.līgas čempionātā aizvadīs svētdien, 11. novembrī savā laukumā pret „Pārdaugava/Jūrmala”.

HS RĪGA 2001 – HK Venta 2001 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
Vārti: 18:40 P.Marcinkēvičs (D.Marcinkēvičs) 1:0, 30:34 Polcs (Biškins) 2:0, 37:02 Homjakovs (Kārkls, Cgojevs, vair.) 2:1, 39:37 Cgojevs (Pāvelsons, Kaimiņš) 2:2, 55:19 D.Marcinkēvičs (P.Marcinkēvičs) 3:2.
Soda min.: 18-6
Vārtsargi: Artūrs Šilovs – Raivis Turks

Turnīra tabula:

Vieta Komanda Spēles Punkti Uzvaras (pamatl.) Uzvaras (PL/PSM) Zaudējumi (PL/PSM) Zaudējumi (pamatl.) Vārti Soda min.
1  HS Rīga 2001 14 35 10 1 3 0 55:30 168
2  Mārupe 13 30 10 0 0 3 62:41 203
3  Lido 13 26 8 1 0 4 53:38 178
4  Venta 2002 12 22 7 0 1 4 52:45 160
5  Daugavpils/LDZ CARGO 13 21 6 1 1 5 66:43 216
6  Valmieras HK/BSS/ViA 14 16 4 2 0 8 40:55 311
7  Liepājas SSS 14 13 4 0 1 9 50:71 180
8  HK Zemgale/JLSS 13 12 4 0 0 9 37:67 168