Svētdien, 11. martā startēja Latvijas hokeja čempionāta 1. līgas finālsērija. Pirmajā mačā HS „RĪGA 2001” savā laukumā ar 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) atzina HK „Venta 2002” pārākumu. Mūsu komandas labā vienīgos vārtus guva Patriks Marcinkēvičs.

Šosezon Jura Ozola vadītā vienība jau divas reizes tikās ar ventspilniekiem un abās tika svinēti panākumi (3:2 PSM un 3:2), tādēļ arī šodienas spēle solījās būt gana spraiga.

Pirmie rezultātu atklāja viesi, kad spēles 14.tajā minūtē Jānis Švānenbergs pārspēja Artūru Šilovu. Mazāk nekā pēc minūtes rīdzinieku uzbrucējs Patriks Marcinkēvičs panāca 1:1. Pēc pirmajām divdesmit minūtēm tablo vēstīja neizšķirtu.

Otrajā periodā gāja līdzīga cīņa, tomēr spēles 35.tajā minūtē Jānis Švanenbergs no jauna izvirzīja viesu komandu vadībā. Pēc otrā perioda, 1:2.

Spēles turpinājumā HS „RĪGA 2001” bija vairākas izdevības gūt vārtus, diemžēl šoreiz ar vairākuma realizāciju nesekmējās. Sešas ar pusi minūtes līdz trešā perioda beigām „Venta 2002” hokejistiem izdevās gūt trešos vārtus, precīzi meta Artūrs Homjakovs un HS „RĪGA 2001” pirmajā finālsērijas spēlē ar 1:3 piekāpās hokejistiem no Ventspils.

Nākamā sērijas spēle ir paredzēta pirmdien, spēles sākums plkst. 19:30.

HS RĪGA 2001 – Venta 2002 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) sērijā 0:1
Vārti: 13:59 Švanebergs (Golubovičs, Kaimiņš) 0:1, 14:48 P.Marcinkēvičs 1:1, 34:34 Švanenbergs (Kaimiņš, Pāvelsons, vair.) 1:2, 53:33 Homjakovs (Cgojevs, Grigulis) 1:3.

*ja nepieciešams

Roberts Petrovičs: "Jāsakārto galvas pēc šī zaudējuma"

#hsriga2001 uzbrucēja Roberta Petroviča komentārs pēc pirmās finālsērijas spēles pret HK VENTA 2002 (1:3). #hsriga #vienakomanda #pirmālīga #fināls