Pirmdien, 12. martā HS „RĪGA 2001” un HK „Venta 2002” aizvadīja otro 1. līgas finālsērijas spēli. Pagalam neveiksmīgi tika aizvadīta otrā cīņa, kurā rīdzinieki savā laukumā ar 0:8 piekāpās HK „Venta 2002” hokejistiem, tādējādi sērijā nonākot iedzinējos , 0-2.

Jau pašā spēles sākumā viesiem izdevās gūt vārtus, tomēr pēc video atkārtojuma caurskates tika konstatēts, ka Ventpils uzbrucējs vārtus guva ar kāju un vārtu guvums netika ieskaitīts. Spēles 15.tajā minūtē Ventspils komandas uzbrucējs Oskars Grigulis atklāja spēles rezultātu, bet pēc divām minūtēm, rīdziniekiem spēlējot skaitliskajā mazākumā, Grigulis guva otros vārtus spēlē.

Otrajā periodā „Venta 2002” uzbrucējs guva vēl divus vārtus un pirms trešās trešdaļas jau 0:4. Pēdējās divdesmit minūtes pagāja neizteiksmīgā spēlē ar noraidījumiem abu komandu sastāvos. Šādā spēlē droši jutās Ventspils hokejisti, kuri pārliecinoši kontrolēja mača gaitu. Trešajā trešdaļā viesiem savus piektos vārtus spēlē guva Oskars Grigulis, bet divi precīzi raidījumi padevās Edgaram Cgojevam, ar vieniem vārtiem atzīmējās Elvis Kaimiņš.

Nākamā finālsērijas spēle ir paredzēta ceturtdien Ventspilī.

HS RĪGA 2001 – HK Venta 2002 0:8 (0:2, 0:2, 0:4) sērijā 0-2
Vārti: 14:42 Grigulis (Homjakovs, Cgojevs) 0:1, 16:51 Grigulis (Cgojevs, vair.) 0:2, 24:15 Grigulis (Brikainis) 0:3, 33:49 Grigulis (Homjakovs, Cgojevs) 0:4, 47:09 Cgojevs (Brikainis, Grigulis) 0:5, 47:51 Golubovičs (Kaimiņš, Vilmanis) 0:6, 55:01 Cgojevs (Homjakovs, Grigulis) 0:7, 58:21 Grigulis (Cgojevs, Kaimiņš, vair. ) 0:8

18.03.2018.* HS RĪGA 2001 – Venta 2002 HH Rīga

Rūdolfs Polcs: "Uz Ventspili dodamies pēc divām uzvarām"

#hsriga2001 kapteiņa Rūdolfa Polca pēcspēles komentārs pēc otrās neveiksmes 1. līgas finālā pret HK "Venta 2002".