Pagājušo sestdien un svētdien tika aizvadītas Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāta hokejā (LBJČH) U-18 grupas spēles par trešo vietu. Spraigā cīņā bronzas godalgas ieguva Aigara Razgala un Sergeja Teluškina vadītā HS „RĪGA 2002”, kas divu spēļu summā ar 10:6 uzveica HK „Venta 2002”.

HS „RĪGA 2002” LBJČH U-18 grupas regulārā sezonā ierindojās trešajā vietā un pusfinālā divu spēļu summā ar 5:9 piekāpās „Liepājas SSS” komandai. Otrajā pusfinālā regulārās sezonas uzvarētāji „Lido” ar 7:3 divu spēļu summā pārspēja „Venta 2002”. Līdz ar to, HS „RĪGA 2002” par trešo vietu sacentās ar Ventspils hokejistiem.

Abas komandas regulārajā sezonā savā starpā sacentās trīs reizes. No tām rīdzinieki svinēja divas uzvaras – 4:2 un 4:1, kā arī ar 2:6 piedzīvoja vienu zaudējumu.

Ņemot vērā, ka Rīgas hokejisti regulārajā sezonā izcīnīja augstāku vietu, pirmā spēle par trešo vietu tika aizvadīta Ventspilī. Maču rīdzinieki uzsāka pārliecinoši, pirmajā periodā gūstot trīs vārtus. Precīzi divas reizes meta Rūdolfs Polcs, vienu – Roberts Zalāns un pārtraukumā ejot, 3:1 HS „RĪGA 2002” labā. Diemžēl tie bija vienīgie mūsu komandas vārti šajā spēlē un pēc 60 nospēlētām minūtēm tablo vēstīja 4:3 par labu HK „Venta 2002”.

Otrajā, izšķirošajā spēlē savā laukumā HS „RĪGA 2002” demonstrēja pavisam citu hokeju un svinēja uzvaru ar 7:2, divu spēļu summā triumfējot ar 10:4. Šajā mačā rīdzinieku labā vārtus guva Haralds Rauls Slišāns, Daniels Mūrnieks, Raivis Kristiāns Ansons, Roberts Zalāns, Jegors Mateiko, Emīls Mežnieks-Zahars un Aleksandrs Biškins.

Tādējādi HS „RĪGA 2002” LBJČH U-18 grupā izcīnīja trešo vietu. Par čempionāta labāko vārtsargu pelnīti tika atzīts rīdzinieku „mūris” – Rūdolfs Gusts Lazdiņš.

Par LBJČH U18 grupas uzvarētājiem kļuva „Lido” hokejisti, kas finālā kas divu spēļu summā ar 12:3 apspēlēja „Liepājas SSS” vienību.

Pie bronzas medaļām bez cīņas tika arī HS “RĪGA 2003”, jo “JLSS U-16” komanda neieradās uz paredzētājam spēlēm par trešo vietu. Līdz ar to, abas hokeja skolas “Rīga” specklases komandas LBJČH U-16 un U-18 grupā izcīnīja trešo vietu. Savukārt HS “RĪGA 2001” Latvijas 1. līgā tika pie sudraba godalgām.