Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāta hokejā (LBJČH) U16 grupā sākušās spēles par čempionu medaļām. HS „RĪGA 2003” divu spēļu summā piekāpās HS „Mārupe”, tādējādi izstājoties no cīņas par Latvijas čempionu titulu.

HS „RĪGA 2003” regulāro sezonu pabeidza ceturtajā vietā, kamēr HS „Mārupe” ierindojās pirmajā vietā. Piektdien pirmajā pusfinālspēlē HS „RĪGA 2003” savā laukumā spraigā cīņā, tikai spēles pagarinājumā ar 4:3 izveica HS „Mārupe”. Mūsu komanda vēl otrā perioda vidū atradās iedzinējos ar 0:2, tomēr Roberta Zalāna un Ričarda Beņislavska vārtu guvumi atjaunoja līdzsvaru spēlē. Perioda beigās viesi, spēlējot skaitliskajā vairākumā, no jauna atjaunoja pārsvaru. Pirms trešās trešdaļas 2:3 „Mārupes” labā.

Trešā trešdaļa pagāja līdzīgā cīņā, HS „RĪGA 2003” hokejisti centās izlīdzināt rezultātu un tikai 59.tajā minūtē, noņemot vārtsargu Ričardu Franci Puči pret sesto laukuma spēlētāju, Darels Dukurs panāca neizšķirtu, 3:3. Viesi uzreiz pārkāpa noteikumus, un rīdzinieki papildlaiku uzsāka ar viena vīra pārsvaru.

Papildlaikā Andreja Ignatoviča un Atvara Tribuncova padotajiem bija nepieciešamas vien 40 sekundes, precīzi meta Kārlis Krustiņš un HS „RĪGA 2003” ar 4:3 (0:1, 2:2, 1:0, 1:0) svinēja pirmo uzvaru izslēgšanas spēlēs.

Svētdien, otrajā pusfināla cīņā pēc nospēlētām 60 minūtēm uzvaru ar vienu vārtu pārsvaru svinēja HS „Mārupe” – 2:3 (1:1, 1:2, 1:0). Rīdzinieku rindās izcēlās Aleksis Ostaņkovičs un Ģirts Silkalns. Divu spēļu summā neizšķirts – 6:6. Lai noteiktu uzvarētāju šajā pusfinālsērijā bija nepieciešami pēcspēles metieni, kurā veiksmīgāki izrādījās „Mārupes” hokejisti. HS „RĪGA 2003” vārtus guva Marks Ernests Kaniņš, kamēr „Mārupes” rindās precīzi bija Edvards Bergmanis un Toms Breikšs.

LBJČH U-16 reg. sezonas turnīra tabula:

Vieta Komanda Spēles Punkti Uzvaras (pamatl.) Uzvaras (PL/PSM) Zaudējumi (PL/PSM) Zaudējumi (pamatl.) Vārti Soda min.
1 MĀRUPE 32 91 29 2 0 1 192:63 296
2 Daugavpils BJSS 32 83 27 1 0 4 257:77 315
3 JLSS U-16 32 82 26 1 2 3 268:92 315
4 HS Rīga 2003 32 77 25 0 2 5 225:73 369
5  IHS/Pārdaugava 32 64 19 1 5 7 216:134 489
6 Brocēnu NJBSS 32 63 16 6 3 7 203:141 277
7 Daugava/Sāga 31 59 19 1 0 11 223:165 262
8 Pērkons 32 54 15 3 3 11 163:141 262