Pagājušajā nedēļā, no 1. līdz 4. augustam Slovēnijas pilsētā Bledā tika aizvadīts viens no lielākajiem jaunatnes starptautiskajiem turnīriem „CCM World Invite Euro”. Vecuma grupā starp 2004. gada dzimušajiem hokejistiem, HS „RĪGA 2004” izcīnīja augsto trešo vietu.

Mūsu komanda tika ielozēta B apakšgrupā un sacentās ar Čehijas vienību „Young-Talents” (5:0 un 5:1), Zviedrijas „Tordon” (1:2 un 2:1PM) un „CCM Select” no ASV (5:0 un 4:1). Ar 12 punktiem rīdzinieki savā apakšgrupā ierindojās otrajā vietā, kas deva vietu finālturnīrā (Final Four).

Finālturnīra posmā HS „RĪGA 2004” spēkojās ar citu Zviedrijas komandu „CCM Sweden Select” (1:4 un 5:1), kā arī ar mājiniekiem „Team Slovenia” (1:4 un 2:0). Ar sešiem punktiem mūsu komanda ierindojās trešajā vietā, kas nozīmēja, ka būs jāspēkojas par 3. vietu ar ceturtajā vietā esošo „Team Slovenia”. Bronzas mačā Jevgeņija Ļinkeviča padotie pārliecinoši ar 5:0 apspēlēja mājiniekus, tiekot pie sudraba godalgām.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva zviedru „Tordon”, kas ar 5:1 izcīnīja uzvaru par citu skandināvu klubu „CCM Sweden Select”.

Par HS „RĪGA 2004” rezultatīvāko spēlētāju turnīrā kļuva Dans Ločmelis, kurš deviņās spēlēs nopelnīja 11 (4+7) rezultativitātes punktus.

 

Regulārā turnīra spēlētāju statistika:

Final Four spēlētāju statistika:

Par trešo vietu spēlētāju statistika:

www.slovenia-hockey.com