Sestdien, 10. februārī HS „RĪGA” otro reizi trīs dienu laikā sacentās ar HK „Mogo” hokejistiem, kuri pirms četrām dienām izcīnījuši trešo Latvijas kausu. Līdzīga cīņa izvērtās tikai pirmos divus periodus, diemžēl trešajā tika ielaisti pieci bezatbildes vārti un piedzīvots zaudējums ar 1:7.

Iepriekšējā tikšanās reizē, pirms divām dienām HS „RĪGA” pamatlaika pēdējā sekundē guva vārtus, tomēr papildlaikā ar 3:4 piekāpās HK „Mogo” vienībai.

Šodienas cīņas aizritēja ar mājinieku pārsvaru, un pirmās trešdaļas vidū rezultātu atklāja “Mogo” krievu leģionārs Dmitrijs Moņa. Otrās trešdaļas ievadā “Mogo” pārsvaru dubultoja Rūdolfs Prūsis. Perioda vidū “Mogo” veica vārtsargu maiņu, Henriju Anču nomainījs Renārs Kazanovs. Nepilnas četras minūtes pirms otrā pārtraukuma, komandām spēlējot nepilnos sastāvos, HS “Rīga” vienus vārtus atguva, izgājienu vienatnē pret Kazanovu realizēja Kristiāns Zelts, 2:1.

Trešajā periodā HS „RĪGA” vārtos Riharda Norvaiša vietā stājās Denijs Romanovskis. Diemžēl pagalam neveiksmīgi tika aizvadīts spēles noslēdzošā trešdaļa, kad tika ielaisti pieci bezatbildes vārti (Ziemiņš, Širokovs, M.Lipsbergs, Cinks un Siksnis) un HS „RĪGA” ar 1:7 atzina HK „Mogo” pārākumu.

Par labāko spēlētāju HS „RĪGA” rindās tika atzīts Rihards Norvaišs, mājiniekiem – Aleksejs Širokovs.

Pēdējo „Optibet Hokeja līgas” regulārās sezonas spēli HS „RĪGA” aizvadīs 21. februārī savā laukumā pret HK „Liepāja/Optibet”.

HK Mogo – HS Rīga 7:1 (1:0, 1:1, 5:0)
Vārti: 09:04 Moņa (Širokovs, Cinks) 1:0, 20:45 Prūsis (M. Lipsbergs) 2:0, 36:14 Zelts (Ļeščovs) 2:1, 41:20 Ziemiņš (Zirbulis) 3:1, 47:56 Širokovs (Cinks, Apsītis) 4:1, 55:50 M.Lipsbergs (Begovs, Prūsis) 5:1, 56:08 Cinks (Apsītis, Begovs) 6:1, 57:44 Siksnis (Širokovs, Monja) 7:1.
Soda min.: 16:4.
Metieni: 44:18
Vārtsargi: Ančs (30:04 Kazanovs) – Norvaišs (40:00 Romanovskis)