Sestdien, 13. janvārī HS „RĪGA” komanda „Optibet Hokeja līgas” ietvaros savā laukumā uzņēma HK „Kurbads” hokejistus, diemžēl vienīgajā janvāra mājas spēlē ar rezultātu 2:12 nācās piekāpties pašreizējiem Latvijas čempioniem.

Kamēr HK „Kurbads” otrdien aizvadīja spēli „Volvo SC” ledus hallē, kur ar 3:4 papildlaikā cieta neveiksmi pret HK „Prizma”, HS „RĪGA” hokejisti savu iepriekšējo spēli „Optibet Hokeja līgā” aizvadīja vēl vecajā gadā, 19. decembrī piekāpjoties jau pieminētājai HK „Prizma” vienībai.

Jau spēles trešajā minūtē tika atklāts rezultāts. Rihardu Norvaišu pārspēja „Kurbads” uzbrucējs Sandis Zolmanis. Savukārt mača 10.tajā minūtē jau tablo vēstīja 0:3 par labu viesiem ( Remiņš, Zolmanis). Periods vidū, rīdziniekiem spēlējot lielajā vairākumā, vārtus guva Toms Opelts, bet Aleksandrs Galkins ātri atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, 1:4.

Pēc pārtraukuma Rihardu Norvaišu HS „RĪGA” vārtos nomainīja Denijs Romanovskis. Perioda sākumā Mārtiņš Cipulis” Kurbadam” panāca 1:5, bet nedaudz vairāk kā pēc minūtes Aleksandrs Visockis pretuzbrukumā vienus vārtus atguva. Diemžēl tie bija pēdējie HS „RĪGA” vārti šajā spēlē, un atlikušajā mačā vārtus izdevās gūt tikai „Kurbads” hokejistiem. Vēl otrajā periodā Mārtiņš Gipters divas reizes pārspēja Deniju Romanovski, un pirms trešās trešdaļas, 2:7.

Trešajā periodā pie hat-trick izdevās tikt Mārtiņam Gipteram un Sandim Zolmanim, pa reizei vēl precīzi bija Mārtiņš Cipulis, Martins Lavrovs un Mārcis Zembergs. Spēles beigu svilpei atskanot, tablo vēstīja 2:12 par labu HK „ Kurbads” hokejistiem.

Par labāko spēlētāju HS „RĪGA” rindās tika atzīts aizsargs Bruno Bakanovs, HK „Kurbads” sastāvā – Toms Zeltiņš.

Nākamo spēli HS „RĪGA” aizvadīs trešdien 17. Janvārī viesos sacenšoties ar čempionāta līdervienību HK „Mogo”.

HS RĪGA – HK Kurbads 2:12 (1:4, 1:3, 0:5)
Vārti: 02:06 Zolmanis (Bluks), 0:1, 08:10 Remiņš (Bluks, Sarkanis) 0:2, 09:42 Zolmanis (Sprukts, Gipters, vair.) 0:3, 11:43 Opelts (Visockis, Pankevičs, vair.) 1:3, 13:41 Galkins (Sarkanis, Remiņš) 1:4, 22:27 Cipulis (Brancis, Valters) 1:5, 23:43 Visockis (Opelts) 2:5, 32:59 Gipters (Lavrovs) 2:6, 35:31 Gipters (Bluks, Sprukts, vair.) 2:7, 43:59 Lavrovs 2:8, 49:38 Cipulis (Brancis, Galkins, vair.) 2:9, 50:46 Gipters (Zembergs, maz.) 2:10, 52:55 Zolmanis (Lavrovs, Galkins) 2:11, 54:19 Zembergs (Zeltiņš, Porejs) 2:12.
Metieni: 15-42
Soda min.: 12-43
Vārtsargi: Norvaišs (no 20:00 Romanovskis) – Čalpa