Ceturtdien, 8. februārī HS „RĪGA” „Optibet Hokeja līgas” spēlē viesos sacentās pašreizējiem turnīra līderiem HK „Mogo” hokejistiem. Spēles gaitā HS „RĪGA” atspēlēja divu vārtu deficītu un pamatlaika pēdējā sekundē panāca neizšķirtu, tomēr pagarinājumā ar 3:4 nācās atzīt mājinieku pārākumu.

Spēles pirmais periods aizritēja abpusējos uzbrukumos, komandām rādot skatāmu hokeju. Kaut arī perioda beigās rīdzinieki veiksmīgi izturēja divas minūtes lielo skaitlisko mazākumu, Sergejs Teluškins izvirzīja mājiniekus vadībā jau vienādos skaitliskos sastāvos.

Arī otrais periods pagāja līdzīgā cīņā, diemžēl 35.tajā minūtē Elvim Želubovskim izdevās pārspēt veiksmīgi spēlējošo Deniju Romanovski. Tomēr gūstot divus vārtus trešā perioda sākumā, HS „RĪGA” panāca izlīdzinājumu. Jau 45. sekundē pirmo ripu vairākumā pieciem pret trim atguva Māris Ļeščovs, bet piecas minūtes vēlāk iemeta arī Kristiāns Zelts, 2:2.

Septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām Rustams Begovs atguva vadību “Mogo”, taču pamatlaika priekšpēdējā sekundē punktu HS „RĪGA” komandai izglāba Sergejs Piskunovs – 3:3.

Pagarinājuma ceturtajā minūtē savus otros vārtus spēlē guva Elviss Želubovskis, nodrošinot “Mogo” uzvaru ar 4:3.

Par labāko spēlētāju HS „RĪGA” rindās tika atzīts Kaspars Alekss Krustiņš, mājiniekiem – Jānis Bullītis.

Nākamo spēli HS „RĪGA” aizvadīs šo sestdien, vēlreiz viesos sacenšoties ar „Mogo” hokejistiem.

HK Mogo – HS RĪGA 4:3 (1:0, 1:0, 1:3, 1:0)
Vārti: 18:32 Teluškins 1:0, 34:30 Želubovskis 2:0, 40:45 Ļeščovs (Bakanovs, Pankevičs, vair.) 2:1, 46:0 Zelts (Piskunovs) 2:2, 52:48 Begovs (Apsītis) 3:2, 59:59 Piskunovs 3:3, 63:30 Želubovskis (Zvirbulis, Ziemiņš) 4:3.
Metieni: 40-31
Soda min.: 12-12
Vārtsargi: Nikolajs Žurkovs – Denijs Romanovskis