Ceturtdien, 12.aprīlī Zviedrijā, Stokholmas piepilsētā  Hāgerstenā sāksies starptautisks jaunatnes hokeja turnīrs U15 vecuma komandām. „Riga Select” apvienotā komanda ar 12 hokeja skolas „RĪGA” spēlētājiem sastāvā sacentīsies ar labākajām zviedru šī vecuma komandām, kā arī Austrijas vienību „Red Bull” no Zalcburgas. Pateicoties Latvijas Hokeja federācijas (LHF) labajām attiecībām ar Zviedrijas Hokeja savienību, šogad ir dota iespēja uz šo spēcīgo turnīru sūtīt arī komandu no Latvijas.

„1891” ir AAA kvalitātes turnīrs, kurā piedalās uzaicinātās Zviedrijas hokeja klubu vienības, kurām ir bērnu un jauniešu komandas, lai novērtētu U15 spēlētāju līmeni. Organizatori ziņo, ka šis vecums jau tiek uzskatīts par sagatavošanos profesionālajai karjerai un tiek aicināti tikai atbilstošākie, konkurētspējīgākie tajā vecumā.

Tradicionāli šajā turnīrā un arī šogad piedalās „MODO”, „Djurgarden”, „Orebro”. Šogad uzaicinājumu saņēmušas arī Stokholmas ziemeļu („Stockholm Nord”) un Stokholmas dienvidu komandu izlases, jeb “select” („Stockholm Syd”), kuri šogad uzvarēja „TV Pucken” turnīrā Zviedrijā. Ir uzaicināta arī vienība no Austrijas – Zalcburgas „Red Bull”.

„Riga Select” komandas sastāvā ir iekļauti 12 HS „RĪGA” spēlētāji, seši HS „Mārupe” pārstāvji, divi „Dinamo” hokejisti un pa vienam no „Liepājas SSS” un „Brocēnu BJSS” komandas.

Par galveno „Riga Select” treneri ir nozīmēts viens no HK „RĪGA” treneriem – Raimonds Vilkoits, trenera asistenta pienākumus pildīs „Mārupes” HS bērnu un jauniešu treneris Renārs Undelis, kurš vēl pērn pārstāvēja HS „RĪGA” komandu Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā, kļūdams par otro rezultatīvāko spēlētāju komandā.

Turnīra formāts paredz, ka septiņas komandas izspēlēs viena apļa turnīru, pēc kura labākā komanda garantēs vietu pusfinālā, savukārt komandas, kuras būs ieņēmušas vietas no 2. līdz 7., sacentīsies 1/4finālā mačā.

Visu spēļu teksta tiešraide pieejama ŠEIT: Cuponline.se

Video tiešraides pieejamas: Svenskhockey.tv

Turnīra kalendārs:

 
Datums Laiks* Spēle Rezultāts
12.04.2018. 14.20 Riga Select – Djurgårdens IF
12.04.2018. 17.00 MODO – Riga Select
13.04.2018. 13.00 Örebro Hockey – Riga Select
13.04.2018. 17.00 Riga Select – Stockholm Syd
14.04.2018. 11.40 Red Bull Salzburg – Riga Select
14.04.2018. 15.40 Riga Select – Stockholm Nord

*Pēc Latvijas laika