Latvijas U-18 hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins papildinājis HS “RĪGA” treneru korpusu un tandēmā ar Juri Ozolu vadīs komandu virslīgas hokeja čempionātā 2018./2019. gada sezonā.

Pēc pavasarī veiksmīgi aizvadītā U-18 pasaules čempionātā 1. divīzijā A grupā, kurā Latvijas jauniešu izlase izcīnīja pirmo vietu, Oļegs Sorokins un Juris Ozols turpinās kopīgi iesākto darbu jau klubu līmenī. Ņemot vērā HS “RĪGA” Virslīgas komandas komplektēšanas modeli, maksimāli iesaistot 2001. un 2002. gadā dzimušos hokejistus, mērķis ir viens: sekmēt spēlētāju profesionālo izaugsmi, lai pēc iespējas labāk sagatavotos tieši U-18 pasaules čempionātam Elites grupai un iesaistīt jaunos Krievijas Jaunatnes (MHL) līgas līmenim.

Pirmdien, 4. jūnijā, stadionā “Arkādija” (Uzvaras bulv. 15) visiem jaunajiem spēlētājiem tiks rīkota pirmā kopīgā sanākšana.

Veidojot vēl ciešāku sadarbību HS “RĪGA” ar MHL komandu HK “Rīga”, atlases process jaunajai sezonai abām komandām būs vienots. Pirmajā dienā ir paredzēta spēlētāju reģistrēšanās un fizisko normatīvu kārtošana. Atlases process notiks HK “Rīga” treneru – Aigara Ciprusa un Raimonda Vilkoita vadībā, ar “Dinamo Rīga” galvenā trenera Ģirta Ankipāna piedalīšanos, kā arī fiziskās sagatavotības trenera Raivja Miezāna uzraudzībā. Nākamajās dienās sekos arī ledus normatīvu kārtošana “Inbox.lv” ledus hallē. Juris Ozols un Oļegs Sorokins darbam pievienosies atlases otrajā posmā, pēc 9. jūnija.

Sadarbībā ar HK “Rīga”, notiks nopietns darbs pie sastāva komplektēšana. Paredzēts, ka daļa spēlētāju tiks iesaistīta arī HS “RĪGA 2002” komandā, dalībai Latvijas junioru attīstības līgā un Sanktpēterburga Atklātajā čempionātā, pie trenera Aigara Razgala, tādējādi nodrošinot spēlētājiem maksimāli daudz augsta līmeņa spēļu praksi.

Sīkāka informācija par HS “RĪGA” pilno sagatavošanos procesu jaunajai hokeja sezonai sekos tuvākajā laikā intervijās ar Juri Ozolu un Oļegu Sorokinu.