Latvijas hokeja speciālists Igors Smirnovs nule kā apstiprināts par Virslīgas komandas HK “Mogo” galveno treneri. Tajā pašā laikā treneris vadīs hokejs skolas “Rīga vienību ”HS “RĪGA 2005” Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionātā.

Igora Smirnova uzdevums nākamajā sezonā būs sagatavot HS “RĪGA 2005” hokejistus 2019./2020. gada sezonas “specklases” nozīmīgākajiem startiem LBJČH un Pēterburgas čempionātā.

Igoram Smirnovam ir liela pieredze darbā ar bērnu, jauniešu un junioru komandām. Treneris vadījis Latvijas U-16 un U-17 hokeja izlases dažādos starptautiskos turnīros. 2016./2017. gada sezonā bijis Latvijas U-18 izlases galvenais treneris pasaules čempionātā augstākajā divīzijā. Pēdējās sezonas strādājis ar hokeja skolas „Rīga” dažāda vecuma komandām, piedaloties Latvijas Virslīgas, 1. līgas un Pēterburgas čempionātos.

Hokeja skola “Rīga” augsti novērtē trenera profesionalitāti un kvalifikāciju, par ko liecina fakts, ka daudzi Igora Smirnova audzēkņi ir kļuvuši par profesionāliem hokejistiem un pārstāvējuši Latviju starptautiskajos turnīros un pasaules čempionātos.

Vēlam veiksmi trenerim turpmākajā darbā ar trīskārtējiem Latvijas kausa ieguvējiem HK “Mogo”!