JAHL: HS „RĪGA 2002” gadu noslēdz ar uzvaru pār „Pārdaugavu”

31.12.2018
29.un 30.decembrī „Junioru attīstības hokeja līgā” tika aizvadītās pēdējās šīs gada regulārās sezonas spēles. Sestdien HS „RĪGA 2002” viesos ar 3:4 piedzīvoja zaudējumu „Pārdaugavai”, savukārt svētdien savā laukumā ar 5:2 tika svinēta uzvara. Nedēļas nogales pirmo maču HS „RĪGA 2002” uzsāka neveiksmīgi, jau spēles 21.jā minūtē, nonākot iedzinējos 0:2. Mača 36.tajā minūtē Ņikita Beločickis vienus vārtus atguva, tomēr mājinieku uzbrucējs Deivids Šeflands atjaunoja divu vārtu pārsvaru „Pārdaugavai”. Trešā perioda vidū Kaspars Ziemiņš no jauna samazināja rezultāta starpību, diemžēl eksrīdzinieks Pariks Marcinkēvičs panāca 2:4 mājinieku labā. Perioda izskaņā rīdzinieki noņēma vārtsargu Reini Liepiņu pret sesto laukuma spēlētāju un 11 sekundes līdz pamatlaika beigām Dāvids Orniņš guva trešos HS „RĪGA 2002” vārtus. Diemžēl laika bija par maz un Aigara Razgala un Sergeja Teluškina vienība ar 3:4 piekāpās „Pārdaugavai”. Dienu vēlāk HS „RĪGA 2002” Daugavas kreisā krasta komandu uzņēma jau savā laukumā. Mājas sienas palīdzēja un HS „RĪGA 2002” ar 5:2 svinēja pārliecinošu uzvaru. Šajā mačā ar vārtu guvumiem izcēlās Savva Sičevs, Raivis Kristiāns Ansons, Aigars Bērziņš, Kaspars Ziemiņš un Ņikita Sažko. Nākamo spēli HS „RĪGA 2002” aizvadīs uzreiz pēc jaunā gada, kad ceturtdien, 3. janvārī viesos sacentīsies ar „Prizma” vienību. JAHL, 29.12.2018./ Volvo SC Pārdaugava – HS RĪGA 2002 4:3 (1:0, 1:1, 2:2) Vārti: 13:29 J.Bērziņš (Marcinkēvičs, Stāmurs) 1:0, 20:21 Stāmurs (Marcinkēvičs, Žuļevs, vair.) 2:0, 35:48 Beločickis (Korkus, Jeļinskis) 2:1, 42:06 Šeflands (J.Bērziņš) 3:1, 51:09 Ziemiņš (Andersons, Sažko) 3:2, 54:50 Marcinkēvičs 4:2, 59:49 Orniņš (Sažko) 4:3. Soda min.: 12-22 Vārtsargi: Ernests Voldemārs Tomass – Reinis Liepiņš JAHL, 30.12.2018./ HS Rīga HS RĪGA 2002 – Pārdaugava 5:2 (2:1, 2:0, 1:1) Vārti: 03:09 Sičevs (Siskovs) 1:0, 08:30 Žuļevs (Stāmurs, Marcinkēvičs) 1:1, 17:51 Ansons (Orniņš) 2:1, 38:02 A.Bērziņš (Vītoliņš, Ūdris, vair.) 3:1, 38:24 Ziemiņš (Sažko) 4:1, 43:32 Bessmertnyy (Treimanis) 4:2, 56:53 Sažko (Ziemiņš) 5:2. Soda min.: 20-37 Vārtsargi: Ričards Francis Puče – Ernests Volmdemārs Tomass

JAHL TURNĪRA TABULA:

Vieta Komanda Spēles Punkti Uzvaras (pamatl.) Uzvaras (PL/PSM) Zaudējumi (PL/PSM) Zaudējumi (pamatl.) Vārti Soda min.
1  HK Dinaburga 18 42 11 4 1 2 111:50 191
2  Venta 2002 18 42 12 1 4 1 93:52 304
3  Liepājas SSS 18 36 10 1 4 3 68:51 263
4  HS Rīga 2002 14 23 5 4 0 5 53:50 278
5  Valmieras HK 15 21 5 2 2 6 44:52 260
6  Pārdaugava 18 19 6 0 1 11 54:68 344
7  Mārupe/Ako 17 18 4 3 0 10 51:68 362
8  Zemgale Juniors 18 17 4 1 3 10 73:87 292