Sestdien, 7. oktobrī „Junioru attīstības hokeja līgas” spēlē HS „RĪGA 2002” sekundi līdz pamatlaika beigām spēja izlīdzināt spēles rezultātu un papildlaikā ar 5:4 apspēlēt „Liepājas SSS”. Uzvaras vārtus pagarinājuma 47.sekundē guva Aigars Bērziņš.

Pirmais periods iesākās ar ātri gūtajiem vārtiem – jau spēles 3. minūtē Ričardu Franci Puči pārspēja Kristers Alonderis. 10.minūtē, precīzi metot Kārlim Krustiņam, rīdziniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt. Perioda turpinājumā viesi vēl divas reizes pārspēja HS „RĪGA 2002” vārtsargu. Aigara Bērziņa un Alekša Burkita vārti divu minūšu laikā no jauna atjaunoja līdzsvaru uz tablo. Pārtraukumā ejot, 3:3.

Otrais periods pagāja bez vārtu guvuma. Arī trešā trešdaļa ritēja bez rezultatīviem metieniem. Tomēr 28 sekundes līdz pamatlaika beigām „Liepājas SSS” spēlētājs Mārtiņš Ķevlis guva ceturtos kurzemnieku vārtus.  Kad šķita, ka mačs jau varētu būt zaudēts, pēdējā ofensīvā Roberta Zalāna mestā ripa atrada ceļu Edija Ozola vārtos – brīdī, kad līdz spēles beigu signālam bija palikusi tikai viena sekunde.

Pagarinājuma 47. minūtē uzvaras vārtus guva Aigars Bērziņš un HS „RĪGA 2002” ar 5:4 izcīnīja uzvaru pār „Liepājas SSS”.

Nākamo JAHL čempionāta spēli HS “RĪGA 2002” aizvadīs 21. oktobrī viesos pret Daugavpils “Dinaburgu”

JAHL, 07.10.2018.

HS RĪGA 2002 – Liepājas SSS 5:4 (3:3, 0:0, 1:1, 1:0)
Vārti: 02:18 Alonderis (Jegorovs, Bulavs) 0:1, 09:32 Krustiņš (Vītoliņš, Zalāns) 1:1, 12:41 Kateriņičs (Butāns, Fomins) 1:2, 15:38 Auziņš (Bērziņš) 1:3, 17:51 Bērziņš (Krustiņš, Orniņš) 2:3, 19:55 Burkits (Siskovs) 3:3, 59:32 Ķevlis (Butāns) 3:4, 59:59 Zalāns (Bērziņš, Vītoliņš) 4:4, 60:47 Bērziņš (Vītoliņš, Krustiņš).
Soda min.: 14-14
Vārtsargi: Ričards Francis Puče – Edijs Ozols

JAHL turnīra tabula:

Vieta Komanda Spēles Punkti Uzvaras (pamatl.) Uzvaras (PL/PSM) Zaudējumi (PL/PSM) Zaudējumi (pamatl.) Vārti Soda min.
1  HK Dinaburga 6 15 4 1 1 0 36:13 68
2  Venta 2002 6 15 4 1 1 0 32:13 72
3  HS Rīga 2002 4 8 2 1 0 1 19:15 80
4  Pārdaugava 5 6 2 0 0 3 11:14 84
5  Liepājas SSS 3 5 1 0 2 0 9:10 42
6  Valmieras HK 4 5 1 1 0 2 10:13 98
7  Prizma 6 4 1 0 1 4 20:38 60
8  Mārupe/Ako 2 2 0 1 0 1 6:9 34