JAHL: HS “RĪGA 2002” pagarinājumā uzveic HK “Zemgale juniors”

13.12.2018

Trešdien, 12. decembrī “Junioru attīstības hokeja līgas” spēlē HS "Rīga 2002" savā laukumā ar rezultātu 5:4 pagarinājumā uzveica HK “Zemgale juniors” vienību. Uzvaras vārtus papildlaika desmitajā sekundē guva Aigars Bērziņš. Spēles septītajā minūtē rezultātu atklāja viesi, kad Matīss Kārlis Pumpurs ar precīzu metienu pārspēja Ričardu Franci Puči. 13.tajā minūtē rīdzinieki spēja izmantot skaitlisko vairākumu, vārtus guva Konstantīns Korkus. Diemžēl pašā perioda izskaņā Aleksandrs Novikovs atjaunoja jelgavniekiem vienu vārtu pārsvaru. Pārtraukumā ejot, 1:2. Otrā perioda sākumā Aigars Bērziņš rezultātu izlīdzināja, tomēr 23 sekundes vēlāk HS “RĪGA 2002” atkal nonāca iedzinējos, vārtus viesiem guva Jānis Ričards Kārkliņš. Perioda vidū jau pieminētais Kārkliņš vairākumā guva savus otros vārtus spēlē, 2:4. Lieliski Aigara Razgala padotie aizvadīja perioda izskaņu. Vispirms 58 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām Emīls Mežnieks-Zahars samazināja rezultāta starpību, bet 32 sekundes vēlāk Kaspars Ziemiņš jau panāca neizšķirtu, 4:4. Trešajā trešdaļā aizritēja līdzvērtīga cīņā un nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās. Savukārt papildlaika desmitajā sekundē Aigara Bērziņa precīzais raidījums pielika punktu spēlei, 5:4 HS “RĪGA 2002” labā. Nākamo spēli HS “RĪGA 2002” “Junioru attīstības hokeja līgā” aizvadīs 29. decembrī viesos pret “Pārdaugavas” hokejistiem. HS RĪGA 2002 – HK Zemgale Juniors 5:4 PL (1:2, 3:2, 0:0, 1:0) Vārti: 06:52 Pumpurs (Beinarovičs) 0:1, 12:07 Korkus (Jeļenskis, Sažko, vair.) 1:1, 19:25 Novikovs 1:2, 23:42 Bērziņš (Rudzītis, Mežnieks-Zahars) 2:2, 24:05 Kārkliņš (Brauns) 2:3, 31:33 Kārkliņš (Namiķis, Reinfelds, vair.) 2:4, 39:02 Mežnieks-Zahars (Rudzītis) 3:4, 39:34 Ziemiņš (Bērziņš, Beločickis) 4:4, 60:10 Bērziņš (Mežnieks-Zahars) 5:4. Soda min.: 18-12 Vārtsargi:Ričards Francis Puče – Ņikita Montvids

JAHL TURNĪRA TABULA:

VietaKomandaSpēlesPunktiUzvaras (pamatl.)Uzvaras (PL/PSM)Zaudējumi (PL/PSM)Zaudējumi (pamatl.)VārtiSoda min.
1  HK Dinaburga 15 35 10 2 1 2 89:39 148
2  Venta 2002 15 35 10 1 3 1 74:41 248
3  Liepājas SSS 15 33 9 1 4 1 62:40 221
4  HS Rīga 2002 12 20 4 4 0 4 45:44 236
5  Zemgale Juniors 15 16 4 1 2 8 61:68 246
6  Valmieras HK 13 15 3 2 2 6 33:46 220
7  Pārdaugava 13 13 4 0 1 8 36:48 238
8  Prizma 16 13 4 0 1 11 48:104 174