Pagājušajā nedēļas nogalē HS “RĪGA 2002” aizvadīja divas spēles “Junioru attīstības hokeja līgā”. Sestdien viesos ar 4:2 tika svinēts panākums pār “Mārupe/Ako”, savukārt svētdien savā laukumā ar 3:4 nācās atzīt “Prizmas” pārākumu.

Sestdienas mačā HS “RĪGA 2002” viesojās “Mārupes” ledus hallē, kur sacentās ar vietējo “Mārupe/Ako” komandu. Spraigā cīņā uzvaru ar 4:2 svinēja Aigara Razgala padotie. Ceturtos vārtus rīdzinieki raidīja jau tukšos “Mārupe/Ako” vārtos.  Šajā spēlē ar precīziem metieniem izcēlās Ņikita Sažko, Konstantīns Korkus, Ņikita Beločickis un Roberts Tužilkins.

Dienu vēlāk HS “RĪGA 2002” savā laukumā uzņēma Daugavas kreisā krasta komandu – HK “Prizma”. Vēl pēc otrā perioda spēles rezultāts bija neizšķirts, bet tad trešās trešdaļas ievadā mazāk nekā minūtes laikā viesi guva divus vārtus, palielinot starpību līdz 2:4. Pamatlaika beigās vārtsargs Ričards Francis Puče tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, kas vainagojās ar mūsu komandas gūtajiem vārtiem. Diemžēl vairāk neko iespēt neizdevās un HS “RĪGA 2002” ar 3:4 cieta neveiksmi pret HK ”Prizma”. Vārtus šajā mačā guva Konstantīns Korkus, Berts Dāniels Rudzītis un Patriks Trasūns.

Nākamo spēli HS “RĪGA 2002” vienība “Junioru attīstības hokeja līgā” aizvadīs pēc IIHF izlašu pārtraukuma, kad 17. novembrī savā laukumā uzņems “Zemgale Juniors” komandu.

JAHL, 03.11.2018.

Mārupe/Ako – HS RĪGA 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Vārti: 08:35 Sažko (Leps) 0:1, 23:07 Mellenbergs (Beņislavskis, Turnis) 1:1, 30:34 Korkus (Beločickis, Jeļenskis) 1:2, 41:55 Beločickis (Jeļenskis) 1:3, 56:46 Mežaraups (Druva) 2:3, 59:05 Tužilkins (Sažko, Bērziņš t.v.) 2:4.
Soda min.: 12-26
Vārtsargi: Ēriks Vītols – Reinis Liepiņš

JAHL, 04.11.2018.

HS RĪGA 2002 – Prizma 2:4 (0:1, 2:1, 1:2)
Vārti: 15:59 Voiceščuks (Davidonis) 0:1, 22:45 Korkus (Jeļenskis) 1:1, 35:57 Zelts (Voiceščuks) 1:2, 39:40 Rudzītis (Tužilkins, Sažko) 2:2, 44:57 Zelts (Andžāns, Voiceščuks, vair.) 2:3, 45:42 Jengašovs (Ķirsis) 2:4, Trasūns (Rudzītis, Bērziņš) 3:4.
Soda min.: 6-20
Vārtsargi: Ričards Francis Puče – Jāzeps Lukjanskis

JAHL turnīra tabula:

Vieta Komanda Spēles Punkti Uzvaras (pamatl.) Uzvaras (PL/PSM) Zaudējumi (PL/PSM) Zaudējumi (pamatl.) Vārti Soda min.
1  HK Dinaburga 11 29 8 2 1 0 72:29 126
2  Venta 2002 10 23 6 1 3 0 46:24 159
3  Liepājas SSS 9 17 4 1 3 1 41:28 134
4  HS Rīga 2002 9 15 3 3 0 3 36:35 200
5  Zemgale Juniors 11 11 3 1 0 7 35:51 208
6  Mārupe/Ako 8 10 2 2 0 4 26:35 130
7  Valmieras HK 9 10 2 1 2 4 21:30 168
8  Prizma 11 10 3 0 1 7 36:69 134