Svētdien, 11. februārī Latvijas čempionāta 1. līgas spēlē HS „RĪGA 2001” savā laukumā ar rezultātu 4:3 izcīnīja svarīgu uzvaru pār „Pārdaugava/Jūrmala” komandu, tādējādi svinot devīto panākumu pēc kārtas.

Kaut arī HS „RĪGA 2001” turnīra tabulā ieņem pirmo vietu, bet „Pārdaugava/Jūrmala” komanda – pēdējo, tieši viesi pirmie atklāja spēles rezultātu. Jau mača pirmajā minūtē „Pārdaugavas” krievu leģionārs Valērijs Vorožcovs pārspēja Bruno Brūveri.

Otrā perioda ievadā rezultatīvākais HS „RĪGA 2001” spēlētājs Rūdolfs Polcs, gūstot savus 11. vārtus sezonā, panāca neizšķirtu. Tomēr 35.tajā minūtē Niks Sandis Voiceščuks no jauna izvirzīja viesu komandu vadībā. Pirms trešās trešdaļas 1:2 vadībā „Pārdaugava/Jūrmala”.

Trešajā trešdaļā HS „RĪGA 2001” hokejistiem izdevās gūt trīs vārtus. Divas reizes precīzs bija Konstantīns Korkus un vienu reizi Gļebs Prohorenkovs. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām visiem gan izdevās atspēlēt vienus vārtus (Kārlis Tiltiņš), bet ar to bija par maz un HS „RĪGA 2001” svinēja kārtējo uzvaru Latvijas 1. līgas čempionātā.

Pēdējo regulārās sezonas spēli HS „RĪGA 2001” aizvadīs 19. februārī viesos pret „Mārupes” hokejistiem. Rīdzinieki jau nodrošinājuši dalību izslēgšanas spēlēs, teorētiski tikai „Mārupes” komanda var liegt rīdziniekiem izcīnīt pirmo vietu regulārajā turnīrā.

HS RĪGA – Pārdaugava/Jūrmala 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
Vārti: 00:56 Vorožcovs (Smirnovs) 0:1, 23:06 Polcs (Petrovičs, Biškins, vair.) 1:1, 34:20 Voiceščuks (Smirnovs) 1:2, 50:00 Prohorenkovs (P.Marcinkēvičs, D.Marcinkēvičs) 2:2, 52:52 Korkus (Biškins, Rudzītis) 3:2, 54:33 Korkus (Biškins) 4:2, 55:00 Tiltiņš (Voiceščuks) 4:3.
Soda min.: 6-6
Vārtsargi: Bruno Brūveris – Kārlis Zakrevskis

1. līgas turnīra tabula:

Vieta Komanda Spēles Punkti Uzvaras (pamatl.) Uzvaras (PL/PSM) Zaudējumi (PL/PSM) Zaudējumi (pamatl.) Vārti Soda min.
1  HS Rīga 2001 15 38 11 1 3 0 59:33 174
2  Mārupe 13 30 10 0 0 3 62:41 203
3  Lido 13 26 8 1 0 4 53:38 178
4  Venta 2002 13 25 8 0 1 4 57:49 168
5  Daugavpils/LDZ CARGO 14 22 6 1 2 5 70:44 222
6  Valmieras HK/BSS/ViA 14 16 4 2 0 8 40:55 311
7  Liepājas SSS 15 14 4 0 2 9 51:72 188
8  HK Zemgale/JLSS 14 12 4 0 0 10 41:72 176