Latvijas U18 izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins nosaucis kandidātu pulku Četru Nāciju turnīram, kas no 15. līdz 17. februārim norisināsies Liepājā.

Kandidātu sarakstā Sorokins iekļāvis četrus vārtsargus, 10 aizsargus un 21 uzbrucēju, no tiem 13 hokeja skolas “Rīga” spēlētājus: vārtsargus: Artūru Šilovu, Bruno Brūveri un Rihardu Norvaišu; aizsargus: Jegoru Mateiko un Gustavu Bergu; uzbrucējus: Rūdolfu Polcu, Gļebu Prohorenkovu, Patriku Trasūnu, Raimondu Miku Vītoliņu, Patriku Marcinkēviču, Aleksandru Biškinu, Ričardu Grīnbergu un Miku Mintautišķi.

Tāpat kandidātu sarakstā ir Roberts Priževoits, Antons Siņegubovs un Deniss Fjodorovs, kuri ir pieteikti Latvijas 1. līgas čempionātā HS “RĪGA” komandas sastāvā.

Bez Latvijas šajā turnīrā Liepājā piedalīsies arī Austrija, Dānija un Norvēģija.

Pirms došanās uz Liepāju Sorokina padotie aizvadīs divu dienu treniņus “Volvo” ledus hallē,  pēc kuriem Sorokins nosauks galīgo sastāvu turnīram.

Jāatzīmē, ka Rūdolfs Polcs, Aleksandrs Biškins un Jegors Mateiko šonedēļ tika uzaicināti uz lielās valstsvienības treniņiem, kas notiek Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadībā.

Pagājušajā nedēļā U18 valstsvienības kandidāti aizvadīja savstarpēju spēli “Arēna Rīga”.

Latvijas U18 izlase šosezon jau aizvadījusi divus pārbaudes turnīrus. Novembrī Sorokina vadītā izlase devās uz Norvēģiju, bet decembrī viesos spēkojās ar Austrijas vienaudžiem.

Latvijas Hokeja federācija