OHL: HS „RĪGA” ar 8:0 grauj HK „Lido”

13.10.2018
„Optibet hokeja līgas” spēlē HS „RĪGA” sestdien ar rezultātu 8:0 sagrāva HK „Lido”. Mūsu komandā rezultatīvākais ar 4 (1+3) punktiem bija Renārs Undelis, bet ar hat-trick atzīmējās Aleksandrs Biškins, Artūram Šilovam „sausā” spēle. HS „RĪGA” hokejisti jau pirmajā spēles maiņā atklāja mača rezultātu. 23. sekundē precīzs metiens padevās Aleksandram Biškinam. Trešdaļas turpinājumā Biškins vēl divas reizes pārspēja pretinieku vārtsargu Kārli Reini Ribu. Pirmajā periodā vēl ar vārtu guvumiem izcēlās Gļebs Prohorenkovs un Romāns Glazkovs. Pēc piektā ielaistā gola, Ribas vietā devās Antons Naumovs. Pārtraukumā ejot, 5:0 HS „RĪGA” komandas labā. Otrajā periodā HS „RĪGA” vēl divas reizes pārspēja „Lido” vārtsargu, palielinot pārsvaru līdz 7:0. Skaitliskajā mazākumā precīzs bija Patriks Trasūns, savukārt vairākumā ar vārtu guvumu izcēlās Renārs Undelis. Punktu spēlei pielika Kristaps Liģis, noslēdzot spēli ar gala rezultātu 8:0. HS "RĪGA" labā ar vārtiem un trim piespēlēm izcēlās Renārs Undelis, bet pie trim punktiem tika Aleksandrs Biškins, Patriks Trasūns un Vladislavs Koniševs. Artūrs Šilovs atvairīja visus 29 pretinieku metienus, nosargājot savus vārtus neskartus. Par mača labāko spēlētāju HS „RĪGA” rindās tika atzīts komandas kapteinis Romāns Glazkovs, viesiem – Patriks Ozols. Nākamo spēli HS „RĪGA” aizvadīs 17. oktobrī viesos pret HK „Liepāja” Oļegs Sorokins:Ļoti labi aizvadījām pirmo periodu, 5:0 sen nav bijis mūsu labā. Jau pirmajā trešdaļā tika uztaisīta spēle un nākamais uzdevums bija puišus noskaņot uz turpmāko cīņu. Kaut kas bija labi, kaut kas bija slikti. Otrajā trešdaļā diezgan daudz mazākumā bija jāspēlē, bet arī tas ir vērtīgs treniņš. Skatoties uz tablo, jāsaka, ka izturējām treniņu. Arī Artūrs Šilovs nospēlēja izcilu spēli – pirmais sausais mačs un cerams, ka ne pēdējais”, pēc spēles sacīja galvenais treneris. HS Rīga – Lido 8:0 (5:0, 2:0, 1:0) Vārti: 0:23 Biškins (Undelis) 1:0, 11:03 Prohorenkovs (Koniševs) 2:0, 12:37 Biškins (Undelis, Zalāns, vair.) 3:0, 14:29 Biškins (Koniševs, Undelis, vair.) 4:0, 15:26 Glazkovs (Trasūns) 5:0, 30:47 Trasūns (Koniševs, maz.) 6:0, 36:05 Undelis (Ansons, vair.) 7:0, 41:13 Liģis (Trasūns, Prohorenkovs) 8:0 Metieni: 32:29 Soda min.: 32-18 Vārtsargi: Artūrs Šilovs – Kārlis Reinis Riba (no 15:26 Antons Naumovs)