OHL: HS „RĪGA” cīnās vareni, tomēr piekāpjas HK „Kurbads”

22.12.2018
Sestdien, 22. decembrī Ziemassvētku noskaņā tika aizvadīta pēdējā vecā gada „Optibet hokeja līgas” spēle. HS “RĪGA” hokejisti savā laukumā cīnījās vareni un tikai mača izskaņā ar 1:3 atzina Latvijas čempionu, HK “Kurbads” pārākumu. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva Rihards Liģis.

Pirmajā periodā HK „Kurbads” trīs reizes nopelnīja vairākumu un spēlēja arī piecatā pret trim, taču gūt vārtus neizdevās. Trešdaļas izskaņā skaitlisko pārsvaru nerealizēja arī rīdzinieki, bet otrā perioda vidū mājiniekus vadībā izvirzīja Rihards Liģis. Trešā perioda 49. sekundē Juris Upītis panāca izlīdzinājumu, bet nepilnas sešas minūtes līdz mača beigām viņš guva uzvaras vārtus. Trešos vārtus viesi guva, kad rīdzinieku vārtsargs Ričards Francis Puče tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju. Spēles beigu rezultāts, 1:3 HK „Kurbads” labā. Jāatzīmē, ka debiju „Optibet hokeja līgā” piedzīvoja 16 gadus vecais vārtsargs Ričards Francis Puče, kurš atvairīja 37 no 39 pretinieku mestajām ripām, un arī pelnīti tika atzīts par mača labāko spēlētāju. HK „Kurbads” rindās par labāko tika nosaukts divu vārtu autors Juris Upītis. Nākamo „Optibet hokeja līgas” spēli HS „RĪGA” aizvadīs tikai Jaunajā gadā, kad 5. janvārī uzņems čempionāta līderus, HK „Mogo”.

HS „Rīga” – „Kurbads” 1:3 (0:0, 1:0, 0:3) Vārti: 31:02 Liģis (Petrovičs) 1:0, 40:49 Upītis (Sprukts, Augstkalns) 1:1, 54:43 Upītis (Homjakovs, Puškarjovs) 1:2, 59:47 Cipulis (maz., t.v.) 1:3. Soda min.: 12:12 Metieni: 15:40 Vārtsargi: Ričards Francis Puče – Uldis Čalpa