Otrdien, 9. oktobrī “Optibet hokeja līgas” spēlē HS “RĪGA” viesos sacentās ar  HK “Prizma” hokejistiem.  Vienu sekundi līdz pamatlaika beigām Raivis Kristiāns Ansons ar precīzu metienu  izrāva uzvaru pār čempionāta līderiem, 3:2.

Pirmais periods pagāja līdzīgā cīņā, kurā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus. Divas ar pusi minūtes līdz otrajam pārtraukumam Aleksandrs Biškins izvirzīja HS “RĪGA” komandu vadībā. 45. minūtē  komandas pieredzējušākie spēlētāji Vladislavs Koniševs un Renārs Undelis pretinieku zonā izspēlēja izcilu kombināciju, ar divām piespēlēm saraustot „Prizmas” aizsardzību un izkārtojot pilnīgi brīvu metienu no vārtu priekšas Rihardam Liģim, kurš meta nekļūdīgi, 2:0.

Drīz pēc tam HS „RĪGA” nopelnīja vairākumu, bet šis vairākums izrādījās veiksmīgāks mājiniekiem – Aleksejs Širokovs aizskrēja viens pret vārtsargu un guva „Prizmas” pirmos vārtus spēlē.  58. minūtē, “Prizmas” uzbrucējs Miks Lipsbergs ar precīzu metienu  panāca neizšķirtu spēlē.

Kad šķita, ka mačs tiks novirzīts uz pagarinājumu, mājinieku pieredzējušais aizsargs Aleksandrs Jerofejevs pārkāpa noteikumus. Raivis Kristiāns Ansons ieslidoja pretinieku zonā un vienu sekundi līdz pamatlaika beigām pamanījās izdarīt precīzu metienu, 3:2 HS “RĪGA” labā.

Par labākajiem spēlētājiem šajā mačā tika atzīti abu komandu vārtsargi Artūrs Šilovs un Jānis Auziņš.

HK ”Prizma” – HS ”RĪGA” 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
Vārti: 37:27 Biškins (Trastašenkovs) 0:1, 44:40 Liģis (Undelis, Koniševs) 0:2, 47:45 A. Širokovs (Grīnbergs) (maz.) 1:2, 57:19 M. Lipsbergs (A. Širokovs) 2:2, 59:59 Ansons (vair.) 2:3
Metieni: 38-19
Soda min.: 20-6
Vārtsargi: Jānis Auziņš – Artūrs Šilovs