Trešdien, 28. novembrī “Optibet hokeja līgas” spēlē HS “RĪGA” viesos ar 4:1 izcīnīja uzvaru pār HK “Zemgale/LLU” komandu, turnīra tabulā pakāpjoties uz ceturto vietu.

Oļega Sorokina un Jura Ozola vadītā komanda izvirzījās vadībā pirmā perioda 9.tajā minūtē, kad pirmos vārtus karjerā Latvijas Virslīgas čempionātā guva Berts Dāniels Rudzītis.

Otrā perioda vidū HS “RĪGA” realizēja skaitlisko vairākumu, precīzi meta Raivis Kristiāns Ansons. Piecas minūtes vēlāk jelgavnieki vienus vārtus atguva (Vladislavs Adeļsons), tomēr pārtraukumā ejot, Roberts Petrovičs panāca 3:1 HS “RĪGA” komandas labā.

Punktu spēlei pielika Ralfs Jevdokimovs, kurš pēdējā pamatlaika sekundē raidīja ripu jau tukšos HK “Zemgale/LLU” vārtos.

Par labāko spēlētāju HS “RĪGA” rindās tika atzīts trešo vārtu autors Roberts Petrovičs, mājiniekiem – vārtsargs Rihards Cimermanis.

Pēc šīs uzvaras HS “RĪGA” komanda ir pakāpusies uz ceturto vietu turnīra tabulā, kas dod tiesības piedalīties izslēgšanas spēlēs.

Nākamo “Optibet hokeja līgas” spēli HS “RĪGA” aizvadīs 5. decembrī savā laukumā pret HK “Prizma”.

HK ”Zemgale/LLU” – HS ”Rīga” 1:4 (0:1, 1:2, 0:1 )
Vārti: 8:58 Rudzītis (Undelis, Tumānovs) 0:1, 27:48 Ansons (Prohorenkovs) 0:2, 32:38 Adeļsons (Popovs) 1:2, 35:45 Petrovičs (Skrastiņš) 1:3, 59:59 Jevdokimovs (Koniševs) 4:1.
Metieni: 38-29
Soda min.: 10-20
Vārtsargi: Rihards Cimermanis – Artūrs Šilovs