Sestdien “Optibet hokeja līgas spēlē” HS “RĪGA” viesos ar rezultātu 1:5 piekāpās pašreizējiem Latvijas čempioniem – HK “Kurbads” hokejistiem. Mūsu komandas labā vienīgos vārtus guva Kristaps Skrastiņš.

Jau pirmā perioda ievadā viesu pieredzējušais aizsargs Jēkabs Rēdlihs atklāja spēles rezultātu. Perioda turpinājumā vēl pa vieniem vārtiem īsā laikā iemeta arī Jānis Sprukts un Edgars Homjakovs.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Toms Hartmanis un Mārtiņš Cipulis mazākumā izskrēja divatā pret vārtiem, neatstājot cerības vārtsargam Artūram Šilovam. Trešā perioda 13. minūtē, rīdziniekiem spēlējot skaitliskajā mazākumā, “Kurbads” komandai vārtus guva Edgars Homjakovs. Trīs minūtes pirms spēles beigām labu metienu vārtu augšējā stūrī raidīja Kristaps Skrastiņš, neļaujot eksrīdziniekam Denijam Romanovskim noslēgt spēli “sausā.” Spēles beigu rezultāts – 1:5 par labu Latvijas čempioniem.

Nākamo spēli HS “RĪGA” aizvadīs pēc IIHF izlašu pārtraukuma, kad 17. oktobrī uzņems HK “Lido”.

HK “Kurbads” – HS “RĪGA” 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)

Vārti: 1:37 Rēdlihs (Rancevs, Upītis) 1:0, 18:23 Sprukts (Hartmanis, Cipulis) 2:0, 19:14 Homjakovs 3:0, 26:40 Cipulis (Hartmanis, Romanovskis, maz.) 4:0, 52:35 Homjakovs (Straupe, Valters, vair.) 5:0, 57:00 Skrastiņš 5:1

Metieni: 43-23

Soda min.: 12-10
Vārtsargi: Denijs Romanovskis – Artūrs Šilovs