Nedēļas nogalē, no 21. līdz 23. decembrim “Vidzemes” ledus hallē un hokeja skolā “Rīga” norisināsies starptautisks bērnu hokeja turnīrs “LABADABA CUP”, kurā piedalīsies sešas komandas, tostarp vienības no Krievijas un Baltkrievijas.

Šogad turnīrā startēs HS “RĪGA 2008”, HK “Zibeņi”, “Kids Hockey”, Minskas “Dinamo” un Pēterburgas vienības “SKA Strelna 1” un “SKA Strelna 2”. Cīņas solās būt gana spraigas un interesantas.

Visas galvenās cīņas, tostarp turnīra atklāšana un apbalvošana norisināsies “Vidzemes” ledus hallē, Ogrē. Divas spēles ar HS “RĪGA 2008” līdzdalību tiks aizvadītas uz hokeja skolas “Rīga” ledus: piektdien pret “Kids Hockey”, sestdien pret HK “Zibeņi”.

Turnīra mērķis ir popularizēt hokeju un veselīgu dzīvesveidu, kā arī gūt vērtīgu starptautisku spēļu pieredzi sacenšoties ar komandām no Pēterburgas un Minskas.

Sadarbībā ar biedrību “LabaDaba”, turnīra dalībniekiem ir paredzēta interesanta kultūras un atpūtas programma. Ceturtdien mūsu ārzemju viesi devās vienreizējā un izzinošā piedzīvojumā uz “Rīgas Motormuzeju”. Turnīra atpūtas brīžos, sacensību dalībniekiem būs lieliska iespēja piedalīties galda hokeja turnīrā ar Edgaru Caici, kurš ir pasaules čempions šajā sporta veidā.

Ziemassvētki ir labestības laiks, biedrība “LabaDaba” turnīra laikā kopā ar sacensību dalībniekiem piedalīsies labdarības akcijā, lai iepriecinātu un palīdzētu grūtības nonākušajiem.

LABADABA filozofija paredz ar labus nodomus īstenojot, tādus, kas ir sirdsbalss vadīti, palīdzēt bērniem un jauniešiem veidot savu izpratni par “labu dabu”. Labā daba nozīmē gan labas domas, labu raksturu, labu rīcību. Pats svarīgākais, visa labā attīstīšanu sevī un sev apkārt.

Visām spēlēm varēs sekot līdzi teksta tiešraidē interneta vietnē www.lhl.lv

Spēļu video tiešraides varēs vērot Youtube kanālā: LabaDaba.

“LABADABA” spēļu kalendārs:

21.decembris

 
Laiks Spēle Vieta
9:00 SKA Strelna 1 – SKA Strelna 2 Vidzemes ledus halle
10:30 HS RĪGA 2008 – Dynamo Minsk Vidzemes ledus halle
12:00 Kids Hockey – HK Zibeņi Vidzemes ledus halle
13:30 Dynamo Minsk – SKA Strelna 1 Vidzemes ledus halle
15:00 HK Zibeņi – SKA Strelna 2 Vidzemes ledus halle
16:45 HS RĪGA 2008 – Kids Hockey Hokeja skola Rīga

 22.decembris

 
Laiks Spēle Vieta
10:45 HS RĪGA 2008 – HK Zibeņi Hokeja skola Rīga
11:30 Dynamo Minsk – SKA Strelna 2 Vidzemes ledus halle
13:00 Kids Hockey SKA Strelna 1 Vidzemes ledus halle
14:30 HK Zibeņi – Dynamo Minsk Vidzemes ledus halle
16:00 HS RĪGA 2008 – SKA Strelna 1 Vidzemes ledus halle
17:30 Kids Hockey – SKA Strelna 2 Vidzemes ledus halle

 23.decembris

 
Laiks Spēle Vieta
9:00 HK Zibeņi – SKA Strelna 1 Vidzemes ledus halle
10:30 HS RĪGA 2008 – SKA Strelna 2 Vidzemes ledus halle
12:00 Dynamo Minsk – Kids Hockey Vidzemes ledus halle