Ar uzvaru “Amber Puck” kausa izcīņu Liepājā piektdien sāka Oļega Sorokina vadītā HS “Rīga” komanda.

Aizvadītajā mačā HS “Rīga” komanda ar rezultātu 4:1 (0:0, 0:1, 4:0) apspēlēja  HK “Rīga”, kas ir Latvijas U-20 izlases bāzes komanda.

Ar precīziem metieniem mūsu vienības rindās izcēlās Edvards Bergmanis, Anrī Ravinskis, Rainers Dārziņš un Berts Rudzītis.

HS “Rīga” komandas vārtu drošība tika uzticēta Kārli Mežsaragam, bet rezervē šovakar palika Olivers Bantersons.

“Pirmā trešdaļa bija nedaudz nedrošāka, puiši mēģināja ieiet spēlē,” pēc mača atzina HS “Rīga” galvenais treneris Oļegs Sorokins. “Sākot jau ar otro periodu mēs bijām labāki. Prieks, ka noslēdzošajā mača periodā izdevās izveidot momentus un tos realizēt. Šī uzvara bija pilnīgi noteikti pelnīta.”

“Amber Puck” turnīra turpinājumā HS “Rīga” sestdien plkst.19:30 tiksies ar “Liepāja”, bet svētdien spēkosies ar “Zemgale/LLU” vienību.

Optibet Hokeja Līgas (OHL) regulāro čempionātu HS “Rīga” sāks 9.septembrī, spēkojoties ar HK “Liepāja”.