Zaudējumu Optibet Hokeja Līgas spēlē sestdien piedzīvoja HS “Rīga”, kas ar rezultātu 2:3 (0:0, 0:2, 2:1) savā laukumā piekāpās “Prizma/IHS” vienībai.

Latvijas U-18 bāzes kluba labā ar precīziem metieniem izcēlās Kārlis Krustiņš un Pēteris Purmalis, kuram tie bija pirmie vārti Latvijas virslīgā.

Latvijas komanda spēles 43.minūtē nonāca iedzinējos ar 0:3, taču septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām samazināja rezultātu līdz minimumam – 2:3. Atlikušajā laikā vārtus neizdevās gūt un “Rīga” piedzīvoja neveiksmi.

Par labāko spēlētāju mājinieku rindās atzina Robertu Tužilkinu, bet viesu labā Borisu Besmertniju.

Nākamo spēli HS “Rīga” aizvadīs sestdien, kad viesos spēkosies ar HK “Liepāja” vienību.

HS “Rīga” – “Prizma”/IHS 2:3 (0:2, 0:0, 2:1)
Vārti: 7:45 Besmertnijs (Trasūns, maz.) 0:1, 12:38 V. Apfelbaums (Riekstiņš) 0:2, 42:38 Tiltiņš (Ozols, Siliņš) 0:3, 47:49 Krustiņš 1:3, 52:40 Purmalis (Silkalns, Tužilkins) 2:3