Pirmo zaudējumu “Amber Puck” kausa izcīņā Liepājā sestdien piedzīvoja Oļega Sorokina vadītā HS “Rīga” komanda.

Aizvadītajā mačā HS “Rīga” ar rezultātu 1:6 (1:1, 0:4, 0:1) piekāpās HK “Liepāja” hokejistiem.

Mūsu komandas labā ar vienīgo precīzo metienu izcēlās Pēteris Purmalis.

Vārtus drošība HS “Rīga” komandā šajā spēlē tika uzticēta Linardam Lipskim.

“Spēle bija gana interesanta, it seviķši pirmais periods, kurš bija ļoti līdzīgs.  Pēc zaudētajiem otrajiem vārtiem “Liepāja” atraisījās un meistarība guva virsroku. Nopelnījām vairākus noraidījumus, bet pretīm nesaņēmām ne vienu – par to ir nedaudz rūgtums. Otrajā periodā traumas dēļ pazaudējām vienu no saviem labākajiem aizsargiem – Gustavu Ozoliņu. Neskatoties uz to, puiši ļoti centās un cīnījās līdz spēles beigām,” pēc mača skaidroja Oļegs Sorokins.

“Amber Puck” noslēdzošajā spēlē svētdien HS “Rīga” tiksies ar “Zemgale/LLU” vienību.

Optibet Hokeja Līgas (OHL) regulāro čempionātu HS “Rīga” sāks 9.septembrī, spēkojoties ar HK “Liepāja”.