Par 2020./2021.gada sezonas Jaunatnes attīstības hokeja līgas (JAHL) galveno treneri iecelts Juris Ozols, bet asistēs viņam Agris Saviels.

43 gadus vecais Ozols pagājušajā sezonā vadīja HS “Rīga 2005” un HS “Rīga 2008” komandas. Ozols jau no 2004.gada strādā HS “Rīga” kluba sistēmā.

Tikmēr Saviels arī pērn bija asistents JAHL čempionāta HS “Rīga 2003” vienībai.

“Sastāvs uz nākamo sezonu noteikti būs jaunāks,” atzina galvenais treneris Juris Ozols. “Dosim iespējas gados jaunākiem un perspektīvākiem puišiem. Runājot par gatavošanos nākamajai sezonai, tad akcents noteikti tiks likts uz fizisko sagatavotību un taktiku. Mērķi mums noteikti būs augstākie – pirmā vieta JAHL čempionātā.”

“Tāpat jāuzsver, ka prioritāte noteiktu būs sagatavot šos JAHL spēlētājus Latvijas U-18 izlasei un panākt, lai hokejisti nonāktu tuvāk profesionālajam hokejam,” piebilda Ozols.

Juris Ozols kopā ar Herbertu Vasiļjevu jau no 2017.gada asistē Oļegam Sorokinam darbā ar Latvijas U-18 valstsvienību. Divu pasaules čempionātu laikā Latvijas U-18 izlase izcīnīja zelta medaļas pirmās divīzijas A grupā, bet pērn pirmo reizi vēsturē iekļuva elites turnīra ceturtdaļfinālā!

2019./2020.gada JAHL sezona COVID-19 vīrusa dēļ netika noslēgta. HS “Rīga 2003” vienība 25 spēlēs izcīnīja 48 punktus un ieņem ceturto vietu. HS “Rīga 2003” no līderes DLSS atpaliek par par trijiem punktiem, bet pirmajām trīs vietās esošajām vienībām ir par vienu spēli vairāk nekā HS “Rīga 2003”.

Par Juri Ozolu

  • Latvijas izlases sastāvā piedalījies vienā pasaules čempionātā un olimpiskajā kvalifikācijā
  • Latvijas izlases kreklā kopumā aizvadījis 28 oficiālas spēles
  • Spēlētāja karjeras laikā kļuvis par četrkārtēju Latvijas čempionu un divkārtēju Latvijas kausa ieguvēju
  • 2018.gadā kopā ar Latvijas U-18 izlasi pasaules čempionāta elites divīzijā sasniedza ceturtdaļfinālu