Jaunumi

Pēterburgas čempionāta otrā izbraukuma rezultāti

Hokeja skolas „Rīga” komandas HS „RĪGA 2001” un HS „RĪGA 2003” veiksmīgi aizvadījušas Pēterburgas atklātā hokeja čempionāta otro izbraukuma tūri. Abas „Rīgas” komandas ir aizvadījušās trīs cīņas, no kurā divās ir svinējuši uzvaras.

Savā laukumā atzīstam Latvijas čempionu pārākumu

Sestdien, 14. oktobrī „Optibet hokeja līgas” spēlē HS „RĪGA” uzņēma pašreizējos Latvijas čempionus HK „Kurbads” hokejistus. Iepriekšējā šo komandu duelī uzvaru pēcspēles metienos svinēja Igora Smirnova vadītā komanda, bet šoreiz ar rezultātu 9:2 pārāki izrādījās valsts čempioni.

Igors Smirnovs: „No pēdējām spēlēm, kuras aizvadījām, šodien bija pats spēcīgākais pretinieks”

Sestdien, pēc piedzīvotā zaudējuma pret HK „Kurbads”, HS „RĪGA” galvenais treneris Igors Smirnovs atzina, ka HK „Kurbads” nopietni gatavojas „Kontinentālajam kausam” un, ka šodienas pretinieks bijis gana motivēts un spēcīgs.

Mājās izcīnām pārliecinošu uzvaru pār HK „ Prizma”

Trešdien, 11. oktobrī HS „RĪGA” kārtējā „Optibet Hokeja līgas” regulārā čempionāta spēlē savā laukumā pārliecinoši ar rezultātu 6:1 (1:1, 2:0, 3:0) apspēlēja HK „Prizma”, tādējādi izcīnot pirmo uzvaru pamatlaikā.

Igors Smirnovs: „Paldies puišiem par pirmo tīro uzvaru čempionātā”

Trešdien, 11. oktobrī HS „RĪGA” savā laukumā ar 6:1 izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār HK „Prizma”. Pēc spēles komandas galvenais treneris Igors Smirnovs bija gandarīts par rezultātu un hokejistu sniegumu laukumā.

HS „RĪGA” rindas papildina aizsargs Balakuns un uzbrucējs Mintautišķis

„Optibet Hokeja līgas” komandu HS „RĪGA” sastāvu šonedēļ ir papildinājuši uzreiz divi hokejisti – aizsargs Vladislavs Balakuns un uzbrucējs Mikus Mintautišķis.